WARSZTATY KREATYWNE

Magia Papieru

Wykorzystanie japońskiej sztuki Origami, technik quillingu, oraz lepkości ma s i plastyczności papierowej wikliny. To warsztat dla wszystkich wątpiących w swoje możliwości.

Długopisy 3D

Pamiętacie kreskówkę zaczarowany ołówek? XXI wiek spełnił nasze marzenia dzieciństwa i już dziś możecie stworzyć własne przedmioty rysując je w powietrzu.

lasy w Słoiku

Dla wszystkich firm dbających o środowisko, ceniących sobie kontakt z naturą. Warsztaty uświadamiające o potrzebie zachowania balansu rozwój XXI wieku versus natura.

DECOuPAGE & MALOWANIE PORCELANY

Prezent z okazji Świąt, Family Days, lub urodzin prezesa? To ciekawy sposób docenienia i wyróżnienia współpracowników. Kubek z własną inskrypcją naprawdę wzmacnia firmowe więzi.

Z pasji do rozwoju i budowania pięknych wspomnień...

Q&A

Przyjeżdżamy na miejsce – zmieniamy biuro, hotel lub plener w klimatyczne środowisko warsztatów, włączamy muzykę. Wędrujemy wraz z trenerem przez świat kultury i designu.  Prowadzący pokazuje nam wszystkie koncepcje i harmonogram zajęć oraz przedstawia cel szkolenia. Uczestnicy wspólnie wykonują powierzone im zadania (obraz origami, las w słoiku, makietę rysowaną długopisami 3D, porcelanowe kubki lub inny przedmiot wybrany przez Ciebie lub Firmę). Wykonane przedmioty pozostają w przestrzeni biura, stają się prezentem w ramach działań CSR, bądź wystawiane są na aukcje charytatywne.

Dla wszystkich osób, które chcą rozwinąć swoje umiejętności komunikacyjne oraz manualne. Doskonale sprawdzają się warsztaty “join venture”, w których grupa wykonuje działania wspólne bądź przedmioty użytkowe lub ozdobne.

Zajęcia z trenerem pokazującym techniki tworzenia przedmiotów oraz prowadzącym działania trwają od 2 – 5 godzin w zależności od liczebności grupy i wybranej tematyki warsztatu.

Każdy, kto wyrazi taką chęć. Wszystkie zadania podczas warsztatów są skrupulatnie nadzorowane przez trenera, dzięki czemu tworzone formy są w ciągły sposób dostosowywane do umiejętności uczestników. 

Każdy warsztat kreatywny jest narzędziem do sprawdzenia postaw i umiejętności uczestnika. Dowiadujemy się z niego, na jakiej zasadzie podchodzi on do nowych rzeczy, radzi sobie z prostymi problemami i złożonymi zadaniami analitycznymi. Uczestnik poznaje swoje talenty i odkrywa umiejętności i predyspozycje. 

KLIENCI

"Po powrocie zapiszę się na zajęcia z wycinanek. To pierwszy raz od miesiąca, kiedy zapomniałam o pracy. Bardzo ciekawe doświadczenie."
Magda
Kierownik księgowości
"Genialne, proste i ultra relaksujące. Pozwala poznać swoje nowe talenty."
Marek
Designer
"Powrót do domu po wyjeździe integracyjnym pozwolił mi na sprawienie radości rodzinie, które po zabawie przekonały się, że pobierałem lekcje magii w Hogwarcie."
Adrian
Doradca klienta

Wybierz swoje warsztaty

Teraz zdecyduj, czy chcesz aby szkolenie odbyło się w niezwykłym miejscu podczas konferencji, cyklicznie w Twojej firmie, czy podczas wydarzenia integracyjnego? Dowiedz się więcej kontaktując się  bezpośrednio.