Warsztaty kreatywne podczas wydarzeń firmowych.

Pieniądze w firmie powinny być słusznie zagospodarowane. Tak jest zarówno przy wyborze papieru toaletowego, służbowych laptopów, jak też atrakcji podczas eventów firmowych. Inwestycja w wydarzenie integracyjne, to coś więcej niż kupienie beczki piwa i tatara, a efektywna konferencja, to nie tylko sala szkoleniowa.

Do nowych scenariuszy wpadają warsztaty kreatywne! Tylko jak dostosować atrakcje do grupy? Poniżej kilka kluczy do sukcesu.

  1. Dopasowanie do pracownika. Duże skupienie na koncentracji wynikowej to podstawowy problem prowadzący do wypalenia zawodowego, dlatego tak istotne jest wybranie warsztatu który pozwoli zapomnieć o planach, raportach. Warsztaty w firmie bądź w przerwach między sesjami konferencji to ekstra sposób na regenerację sił pracowników. Moje ulubione i zawsze niezawodne to rowero-shakery i fotele masujące. Wymagają jednak one wypożyczenia drogiego specjalistycznego sprzętu.
  2. Równie ciekawą propozycją są warsztaty oparte na pobudzaniu zmysłów. Przede wszystkim zapachu. To właśnie węch jest istotnym elementem w budowaniu zaufania do drugiego człowieka, dlatego cudnie sprawdzą się warsztaty tworzenia świec i mydeł aromaterapeutycznych.
 

3. CSR i środowisko naturalne. Niezależnie od tego, czy produkujemy plastikowe pojemniki, czy zajmujemy się segregacją śmieci musimy przykładać uwagę do recyklingu. Bo dobre nawyki to nasza przyszłość. Chyba każdy, kto codziennie skupiony jest na Exelu doskonale odnajdzie się przy wycinaniu, malowaniu, czy tworzeniu kompozycji florystycznych.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *