SZKOLENIA

Train of Trainers

Certyfikowane szkolenia dla trenerów, menadżerów, szkoleniowców z zakresu przekazywania wiedzy, nadzorowania postępów pracy i realizacji celów.

autoprezentacja

6 godzin konkretnych sposobów pozyskiwania słuchaczy, wywoływania pozytywnych reakcji u odbiorców, zwiększenie umiejętności radzenia sobie z tremą.

Animacja Czasu Wolnego

Warsztaty animacji czasu wolnego dla dzieci i dorosłych. Nauka technik angażowania i zabawy w plenerze, podczas wyjazdów integracyjnych oraz wydarzeń okolicznościowych.

prezentacje ofertowe

Prezi, PowerPoint, czy WORD - nie ma znaczenia. Podczas tego szkolenia dowiesz się, jak przyciągnąć uwagę odbiorców zanim Cię zobaczą i usłyszą.

Z pasji do poznawania ludzi i przekraczania granic...

Q&A

Szkolenia prowadzone są metodą warsztatowo – seminaryjną z wykorzystaniem różnych innych metod i form edukacyjnych. Uczestnicy wprowadzani są w podstawy teoretyczne zagadnienia – stąd forma seminaryjna, natomiast, praktycznym ćwiczeniom służy część warsztatowa. Koncentruje się ona na aktywnych metodach, pozwalających ćwiczyć poszczególne kompetencje przez wprowadzanie ich bezpośrednio w praktykę. Najczęściej stosowane metody, to: studium przypadku, dyskusje, zabawy, gry zespołowe, prezentacje – niektóre z nich nagrywane są na wideo, by potem uczestnicy oglądając je mogli obserwować swoje własne zachowania, usłyszeć opinie i informacje zwrotne od innych. Przykładowo na szkoleniu z komunikacji i prezentacji można spodziewać ćwiczeń polegających na odegraniu scenki, w której uczestnik wciela się w rolę szefa i przekazuje pracownikowi w rozmowie informację o jego zwolnieniu.

Każde szkolenie jest przygotowywane indywidualnie pod grupę odbiorców.  Przeprowadzone ostatnio szkolenia z animacji czasu wolnego były skierowane do instruktorów żeglarstwa oraz kyno-edukatorów. Szkolenia prezentacyjne odbyły się w jednej z Warszawskich korporacji. Podsumowując, dla każdego, kto chciałby poszerzyć zakres umiejętności miękkich.

W zależności od wybranego procesu szkoleniowo-doradczego mogą być to szkolenia weekendowe, cykliczne spotkania o wybranej przez Firmę długości, jedno lub kilkudniowe-dniowe warsztaty seminaryjne wyjazdowe.

Jak najbardziej! Średnio co kwartał organizowane są szkolenia dla uczestników indywidualnych. Informacji o planowanych wydarzeniach otwartych należy oczekiwać w aktualnościach na blogu, jak też w newsletterze.

Wyższe kwalifikacje zwiększają naszą efektywność. 

Większe zaangażowanie i lojalność – mniejsza rotacja – mniejsze koszty związane z rekrutacją nowych pracowników.

Zadowolony pracownik/uczestnik – to pracownik zmotywowany, chcący wykorzystać
i zaprezentować swoją wiedzę.

Mniej konfliktów – fajniejsza atmosfera w pracy.

Działanie wizerunkowe – Firma, która oferuje swoim pracownikom szkolenia lub osoby zaangażowane w swój rozwój stają się bardziej konkurencyjne na rynku.

 

KLIENCI

"Nie wiedziałem, że tyle można wynieść z wykładu o pracy z dziećmi. Zupełnie nowe innowacyjne podejście do świata małego człowieka. Ogromna wiedza, pasja w przekazywaniu wiadomości."
ADAM
Wychowawca środowiskowy
"Niesamowita energia - mnóstwo wiedzy przekazanej w prosty sposób"
Anna
Edukator i psycholog społeczny
"Great trainer. Creative and engaging workshops."
Marie
Erasmus + Animator (Norway)

-

Wybierz szkolenie

Więcej dowiesz się pisząc lub dzwoniąc. 🙂

Nie zwlekaj.