O MNIE

Halo, halo! Ze strony internetów przedstawiam się! Tu Marta. Z wykształcenia matematyk i ekonomista. Z pasji trener animacji i komunikacji. Autorka widmo, kreatorka prezentacji interaktywnych i scenariuszy eventów. Entuzjastka ludzi.

 

Jak to się zaczęło? Od żagli! Mało miejsca, jak masz dość możesz, ewentualnie, wyskoczyć za burtę i popłynąć wpław do brzegu. Uciec do innej załogi też się da – o ile taką znajdziesz, a właściciele jachtu Cię zechcą. Dialog i logiczne rozumowanie to podstawa działań, zarówno na łódce, jak i w życiu, a to tworzą wydarzenia i piękne historie. To właśnie dlatego piszę scenariusze, wprowadzam korekty tekstów, pokazuję jak rozmawiać i angażować. Tworzenie opowieści, to coś więcej niż “ja, byłem, tu”. 

Uczę, jak ciekawie opowiadać, tak, aby każda prezentacja była inspirująca, jak legendy marynarzy i himalaistów. Ich historie pochłaniają największe widownie – niech każdy z nas będzie bohaterem swojej wyprawy. 

Prezentowanie, pisanie i komunikacja to sztuka, którą można zaczarować każdego
.

 

Jest genialnym story managerem, redaguje lepiej niż niejeden polonista, czy zawodowy copywriter. Opisy Marty sprawiają, że nasi goście czują się wyjątkowo już planując wizytę u nas
Marek Górski
Hotel nad Narwią
Pracowitość i uśmiech Marty sprawiają, że każde wydarzenie zmienia się w najpiękniejszą bajkę.
Anna Wilczyńska
Wilki, sp. z o. o.