Storytelling

Tłumaczę świat prostej komunikacji:

🤝 Prowadzę szkolenia team-buildingowe i kreatywne dla największych światowych marek ( m.in. Mercedes Benz, Erasmus+, McDonalds, Komisja Europejska).

🖌 Uczę, jak sprawnie prowadzić zajęcia plenerowe i animacje z mikrofonem.

✒ Projektuję opowieści – scenariusze wydarzeń, seminariów, treningów i konferencji.

Pozwól mi zaczarować Twój świat przepiękną i niezwykłą opowieścią.

Pomagam:

…zrozumieć wszechogarniający chaos komunikacyjny prowadząc warsztaty wzmacniające umiejętności miękkie, konsultacje przed prezentacjami.
…zbudować Markę, o jakiej marzysz – osobistą i nie tylko. Razem stworzymy skuteczne i angażujące teksty (nawet CV), ogarniemy  media społecznościowe i ogólną magię treści.

Nauczę Cię, jak sprawić, by ludzie uwierzyli i pokochali Twój brand, fantastyczne produkty, czy usługi! Nie wierzysz? Sprawdź rekomendacje na LinkedIn lub zapytaj moich partnerów!
…projektować wydarzenia, konferencje i imprezy, piszę magiczne scenariusze, szczególnie te dla dzieci – Animatria i Expedition coś o tym wiedzą!


Organizuję:
…warsztaty kreatywne! Jakie, już niebawem opisy pojawią się w zakładce Media Workshops.
…szkolenia, na których nauczysz się prowadzić i dogadywać z grupą 🙂
…indywidualne konsultacje, na których pozbędziesz się tremy i poznasz kilka sposobów na lepszą autoprezentację, a z pomocą ekspertów z Homo Creatore przestaniesz bać się wystąpień publicznych oraz dowiesz się, jak wykorzystać swój potencjał!