O MNIE

Halo, halo! Ze strony Internetów przedstawiam się! Tu Marta. Z wykształcenia matematyk-ekonomistka. Z pasji trenerka animacji i komunikacji. Autorka widmo, kreatorka prezentacji interaktywnych i scenariuszy eventów. Entuzjastka ludzi.

Piszę bloga o storytellingu, animacji eventowej i komunikacji.  Prowadzę także szkolenia anty-motywacyjne. Tak, dobrze przeczytaliście! Trenerów biznesu jest wystarczająco dużo! 

Jak to się zaczęło? Od żagli! Mało miejsca, jak masz dość możesz, ewentualnie, wyskoczyć za burtę i popłynąć wpław do brzegu. Uciec do innej załogi też się da – o ile taką znajdziesz, a właściciele jachtu Cię zechcą. Dialog i logiczne rozumowanie to podstawa działań, zarówno na łódce, jak i w życiu, a to tworzą wydarzenia i piękne historie. To właśnie dlatego piszę scenariusze , wprowadzam korekty tekstów, redaguję, pokazuję jak rozmawiać i angażować – tworzenie opowieści to coś więcej niż “ja, byłem, tu”.

Uczę, jak ciekawie opowiadać. Tak, aby każda prezentacja była tak inspirująca, jak legendy marynarzy i himalaistów. Ich historie pochłaniają największe widownie – niech każdy z nas będzie bohaterem swojej wyprawy.
Dużo wiedzy, dużo czasu pozostawiam na blogu, dlatego zapraszam do wspierania! 
 
Prezentowanie, pisanie i komunikacja to sztuka, którą można zaczarować każdego.